• EN İYİ
    ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
  • EN İYİ
    ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

FİZYOTERAPİ

Fizyoterapi neden gereklidir?

OKUMA YAZMA EĞİTİMİ

Okuma yazma eğitimi amacı nedir

0-3 YAŞ EĞİTİMİ

0-3 Yaş Eğitim Süreci

SOSYAL FAALİYETLER

Sosyal faaliyetler ne işe yarar?

HALİÇ REHABİLİTASYON MERKEZİ

Haliç özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine ilk defa gelen birey değerlendirme kurulunda gelişim düzeyleri incelenerek hangi alanda eğitim alacağı belirlenir.

Fatih’te Rehabilitasyon Merkezi olarak engellilerin kolayca faydalanabileceği şekilde düzenlenmiş modern binasında hizmet vermektedir.

Eğitim çalışmalarımızda alanla ilgili her türlü meslek elemanı ve üniversitelerdeki akademisyenlerin desteği, görüşü ve gerektiğinde katkıları alınmaktadır. Bu sayede en iyi Fatih rehabilitasyon merkezi olma amacımızı gerçekleştirmeye çalışmaktayız.

Eğitimlerimiz deneyimli ve konusunda uzman personellerimiz tarafından en son eğitim teknikleri ile verilmektedir.

Kurumumuzda; değerlendirme kurulu, bireyselleştirilmiş eğitim kurulu, eğitim seminerleri ve sosyal faaliyet çalışmaları yapılmaktadır.

kurumumuz Fatih, Beyoğlu, Şişli ve Eyüp ilçelerinin tam ortasında bulunmaktadır. Ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca kurumumuza başvurarak kayıt yapan Tüm öğrencilerimizin Fatih rehberlik araştırma Merkezi, Beyoğlu rehberlik araştırma merkezi, Şişli rehberlik araştırma merkezi, Eyüp rehberlik araştırma merkezi, Gaziosmanpaşa rehberlik araştırma merkezlerinde rapor alım süreçlerinizde size ücretsiz olarak danışmanlık vermekte ve tüm konularda size yardımcı olmaktadır.

Müşteri temsilcimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır...
ADRES

Yavuz Sultan Selim Mah. Küçük Mustafa Paşa Cad. No :15 Fatih İstanbul